Przemysław Skowron

Przemysław Skowron – radiowiec, podcaster, lektor. Od 26 lat prowadzi programy w popularnym, żółto-niebieskim radiu z Krakowa, w tym – od prawie 20-tu – poranne pasmo Wstawaj Szkoda Dnia. Prowadził program informacyjne, naukowe, poświęcone literaturze.

Jest autorem, lub współautorem podcastów Dorwać Bestię, Historia Dla Dorosłych, Bajki Dla Dorosłych, Puls Tygodnia DD, Matura DD i innych.

Pracuje również z mikrofonem jako lektor, konferansjer czy stand uper.

Karina Kąsek – dyplomowany menadżer kultury, specjalistka w dziedzinie nowych mediów w tym mediów społecznościowych. Zawodowo pracuje jako content creator, doradza firmom w zakresie obecności w social mediach.

www.skowron.art

Jak tworzyć nowoczesny podcast

Webinar 1 – 19.12.2023 r. godz. 18.30 – 20.00
Co to jest podcast – wprowadzenie, wyjaśnienie, historia, przykłady, definicje – jak to działa, kto słucha, jak słucha i gdzie. Podcasty w świecie, podcasty w Polsce. Plus nieco o mnie – kim jestem. Podcast lokalny… czy to możliwe.

Webinar 2 – 09.01.2024 godz. 18.30 – 20.00
Narzędzia niezbędne w tworzeniu podcastu – strona techniczna; hardware, software. Myślenie o podcaście, pomysł i realizacja – strona merytoryczna.

Webinar 3 – 16.01.2024 godz. 18.30 – 20.00
Twój podcast w sieci – gdzie umieszczać, jak promować. Marketing podcastu, podcast a media społecznościowe. Zarabianie na podcaście. Gość spotkania – Karina Kąsek.

Adres

Stowarzyszenie Mediów Lokalnych
ul. Kasprzaka 1a
63-200 Jarocin
kontakt@localpress.pl

ADRES BIURA UNIWERSYTETU

Mielec, ul. Biernackiego 12

EMAIL

biuro@journalismuniversity.pl